ادکلن مردانه بولگاری من مشکی مدل Bvlgari Man In Black

توضیحات کامل :

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به جزئیات برند و تاریخچه‌ ی ادکلن اهمیت زیادی می‌ دهید . در سال 2014 ، شرکت معروف و معتبر «بولگاری» ( Bvlgari ) ادوپرفیوم مردانه‌ ی «من این بلک» ( Man In Black ) را ساخت . این ادوپرفیوم به مناسبت صد وسی‌ امین سالگرد تأسیس شرکت بولگاری تولید شده است . این ادکلن که اولین بار در سال 2010 ارائه شده ، با الهام از ولکان یکی از اساطیر افسانه‌ ای یونانی ساخته شده که به نام خدای زمین هم شناخته می‌ شود . این ادکلن دقیقاً همان چیزی است که در جمله‌ ی اول به آن اشاره شد . با نگاهی به شیشه‌ ی من این بلک ، سادگی و رنگ مشکی آن شما را مجذوب خودش خواهد کرد . رایحه این ادکلن معروف گرم و تلخ بوده و آقایان شیک می باشد . بولگاری من مشکی دارای حجمی 100 میلی لیتری بوده و تا مدت زیادی شما را از خرید ادکلن جدید بی نیاز می کند . آقایان شیک از این ادکلن می توانند در فصل های سرد سال استفاده کنند و بهره ببرند . ماندگاری بولگاری من Bvlgari Man هشت الی دوازده ساعت بوده و از پخش بوی قوی برخوردار می باشد . ترکیبات این ادکلن شامل نت آغازی : ادویه جات معطر ، تنباکو و نت میانی : زنبق ، گل مریم ، چرم و نت پایانی : دانه تونکا ، لوبان و چوب گایاک می باشد . خرید ادکلن بولگاری من این بلک با توجه به حجم 100 میلی‌ لیتری و قیمت نه‌ چندان بالایش برای شما بسیار به‌ صرفه و اقتصادی خواهد بود .

قبیمت و خرید ادکلن مردانه بولگاری من مشکی مدل Bvlgari Man In Black

• قیمت و خرید ادکلن مردانه بولگاری من مشکی مدل Bvlgari Man In Black
  • WWW.DOZINKALA.COM

فروشگاه اینترنتی دوزین کالا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود و متن آهنگ ebigholi شعر و دکلمه عنوان وبلاگ ثبت شرکت iran beautiful متنک | matnakk.ir بدلیجات و اکسسوری shaparakpet